نشان آژانس فشن برندینگ میم استایل

میم استایل

جامع ترین و معتبرترین مرکز کسب و کارهای حوزه مد و پوشاک

هلدینگ مــیـــم

هلدینگ «میم» از سال ۱۳۹۰ به همت و تلاش جناب آقای دکتر میلاد تاروردی بنیانگذاری شد .
در طی این سال ها افتخار همراهی بیش از ۴۶ برند موفق سرزمین مان را در مجموعه ی تبلیغاتی میم داشته ایم . آژانس دیجیتال برندینگ میم استایل با هدف همراهی و رشد مراکز مد و پوشاک شکل گرفته است ، تمام تلاش ما در این مجموعه استفاده از به روز ترین روش های نوین مدیریتی و سیستم سازی تمامی فرآیندها به صورت آنلاین است که در کسب و کارهای حوزه پوشاک باعث رونق بیشتر خواهد شد. بسیار خرسندیم که طی این سال ها با تلاش خود توانسته ایم با اولویت قرار دادن مزون ها و تولید کنندگان عزیز پوشاک و البسه از رضایتمندی حداکثری آنها برخوردار باشیم . رضایتمندی جامعه تولید کنندگان حوزه پوشاک همواره انگیزه بخش ارتقا کیفیت خدمات ما در طول این دوران بوده است .

دکتر میلاد تاروردی میم استایل
دکتر میلاد تاروردی مشاور دیجیتال مارکتینگ
باور داریم برای رسیدن به اهدافمان
ابتدا شما باید به هدفتان برسید.

بیانیه میم استایل

در "میم استایل " ما میدانیم که شما فردی هستید که میخواهید نامی برند و ماندگار داشته باشید ، همچنین متفاوت ، حرفه ای ، به روز و مسلط به تمامی امور در کسب و کارتان باشید مضاف بر اینکه کیفیت ، ظرافت و دقت در انجام امور برای شما اهمیت دارد .

برای این کار لازم دارید تا یک راهنمای جامع و مشاور حرفه ای (آفلاین یا آنلاین) که به تمامی موضوعات کسب و کار اشراف دارد داشته باشید که هر زمان نیاز بود در دسترس باشد.

اما مشکل اینجاست که موارد زیادی از جمله منابع مالی ، نیروهای انسانی ، روش های سنتی مدیریتی و بازاریابی ، فرآیندها و ساختارهای ناکارآمد و همچنین عدم تخصص فردی و زمان محدود شما باعث میشود احساس کنید رشد شما به سختی امکان پذیر است و یا افراد کمتری حاضر به دریافت خدمات از شما هستند یا به دلیل تعداد رقبای زیاد ، رشد سریع شما امکان پذیر نیست و یا اینکه مدیریت تولیدی پوشاک یا مزون امری است تجربی و ذاتی که برخی این مهارت ها را دارند ، در صورتی که اینطور نیست.

ما باور داریم در زمان حال با توجه به رشد تکنولوژی و پیشرفت علوم در تمام رشته ها ، افراد همزمان نمیتوانند در چندین موضوع متخصص شوند و به دلیل پراکندگی و گستردگی علوم مدیریتی کسب و کار در عصر حاضر این فرصت وجود ندارد تا جامعه ی مد و پوشاک از علوم نوین مدیریتی کسب و کار اطلاع داشته باشند...

ما متوجه هستیم و درک میکنیم که یک مزون ، فروشگاه و یا یک تولیدی لباس از چه دغدغه ها و مشکلاتی رنج میبرد همچنین میدانیم چه فشارهای مالی و روانی را هر روزه برای مدیریت بهتر ، برای رشد اندک خود و یا برای حفظ جایگاه فعلی و وضعیت موجود به دوش میکشد.

به همین خاطر است که ما به پشتوانه ی دانش به روز متخصصین کسب و کار و تجربه ی افرادی که همراهی مان کردند توانستیم با تحقیق و بررسی های گسترده در زمینه ی مزون ها و تولیدی های پوشاک ، مشکلات و عارضه های مدیریتی در کسب و کار ایشان را بررسی کنیم و برای هر کدام از مشکلات راهکارهای متناسب ، بهینه و مطمئن را ارائه کنیم .

این موارد را در مجموعه ی میم استایل در قالب خدمات متنوع و تخصصی دسته بندی کردیم تا بتوانیم برای اولین بار به صورت تخصصی این خلا و کمبود مهم را در جامعه ی مد و پوشاک پوشش دهیم.

به این ترتیب از فراموش شدن نام شما در ذهن مخاطبان و از سیر نزولی تعداد مشتریان جلوگیری می کنید و راهی نو برای ماندگار شدن شما در اذهان عمومی و رشد چشمگیر برند شما آغاز می شود.

ساعت مشاوره و آموزش
0 +
اجرای کمپین تبلیغاتی
0 +
تولید محتوای اختصاصی
0 +
میلیارد تومان بودجه تبلیغات مدیریت کردیم
0 +

اعتبارات و افتخارات میم

اعتبارات و افتخارات میم استایل
برخی برند هایی که کنار هم نفس کشیدیم
اسکرول به بالا
پروپوزال

دانلود پروپوزال میم استایل

لطفا جهت دانلود پروپوزال، مشخصات خود را در فرم زیر وارد کنید.