مجله ووگ ، مشهورترین مجله مد و فشن

مجله ووگ ، مشهورترین مجله مد و فشن

مجله ووگ “Vogue” ، یکی از مشهورترین و معتبرترین مجلات مد و فشن در جهان است. این مجله ابتدا در سال 1892 در آمریکا تأسیس شد و به سرعت به یکی از برجسته‌ ترین منابع اخبار و اطلاعات مد جهان تبدیل شد. “Vogue” به‌عنوان یک نماینده اصلی صنعت مد شناخته می‌شود. مطالب آن شامل تصاویر مد ، گزارش‌ های مراسم مدل‌ ها ، مصاحبه‌ ها با طراحان معروف و اطلاعات مربوط به رویدادها و روندهای مدلی است.

منابع “Vogue” به‌طور معمول اختصاص دارند و متنوع هستند. این منابع شامل عکس‌ های مدلینگ حرفه‌ ای ، عکس‌ های تبلیغاتی، گزارش‌ های مدلینگ، مقالات مرتبط با طراحان مدلی مشهور، معرفی نوازندگان و هنرمندان معتبر، و مطالبی که به مسائل فرهنگی، هنری، و زندگی مدرن مرتبط هستند. هر کشور ممکن است نسخه‌ های خود از مجله “Vogue” را داشته باشد که محتوای آن به‌طور خاص به سلیقه و سبک فرهنگی آن کشور تطابق دارد.

در این مقاله قصد داریم تا شما را بیشتر با این مجله ی معتبر آشنا کنیم. همچنین نمونه های مختلفی برایتان به نمایش بگذاریم.

تاریخچه

ووگ یک مجله ماهانه مد و سبک زندگی است که موضوعات بسیاری از جمله مد لباس، زیبایی، فرهنگ، زندگی و نمایش های باند را پوشش می دهد. این مجله در سال 1892 توسط آرتور بالدوین تورنور در شهر نیویورک تاسیس شد. ووگ، قدیمی ترین مجله مد در جهان است که به طور مداوم منتشر می شود. این مجله در 27 نسخه بین المللی به 23 زبان منتشر شده است.

سردبیر، ووگ آنا وینتور است که از سال 1988 این سِمَت را برعهده داشت. او به خاطر چشم تیزبینش برای مد و توانایی اش در تبدیل ووگ به یک نیروی فرهنگی مشهور است. Vogue با راه اندازی حرفه بسیاری از مدل ها، طراحان و عکاسان مشهور شناخته شده است.

آرتور بالدوین تورنور

دلیل معروفیت

این مجله به دلیل عکاسی خیره کننده ، مد روز ، و مقالات روشنگرش شناخته می شود. برخی از مشهورترین مدل ها ، طراحان و افراد مشهور جهان را بر روی جلد خود قرار می دهد. مجله ووگ سکوی پرتاب بسیاری از مشاغل موفق در صنعت مد به حساب می آید.

Vogue همچنین یک نیروی قدرتمند در شکل دادن به روندها است. ویراستاران مجله ترند هستند، و انتخاب آنها در مورد اینکه چه چیزی در مجله قرار می گیرد می تواند تأثیر زیادی بر آنچه مردم می پوشند و می خرند ، داشته باشد.

Vogue علاوه بر نسخه چاپی خود ، یک وب سایت و رسانه های اجتماعی محبوب نیز دارد. این وب سایت دارای مقالات، ویدئوها و نمایش اسلاید در مورد موضوعات مختلف مد و سبک زندگی است. اکانت های این مجله در شبکه های اجتماعی توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان دنبال می شود و نگاهی از پشت صحنه به دنیای ووگ ارائه می دهد.

معروف ترین جلدهای ووگ

در ادامه تعدادی از مشهورترین جلدهای Vogue در تمام دوران آورده شده است:

شماره سپتامبر 1974

شماره سپتامبر 1974

شماره سپتامبر 1997

با حضور نائومی کمبل، کریستی تورلینگتون، لیندا اوانجلیستا، کیت ماس و کلودیا شیفر، اولین شماره ای بود که هر پنج مدل برتر جهان را روی جلد به نمایش گذاشت.

شماره سپتامبر 1997

ژانویه 2009

با حضور میشل اوباما، اولین شماره ای بود که بانوی اول را روی جلد داشت.

Michelle Obama

سپتامبر 2014

با حضور کیم کارداشیان با حضور همسرش ، کانیه وست، اولین شماره ای بود که یک ستاره تلویزیونی واقعیت را روی جلد داشت.

سپتامبر 2014

تاثیر مجله ووگ در صنعت مد

Vogue تأثیر عمده ای بر صنعت مد دارد و اغلب به عنوان یک فشارسنج از سبک در نظر می گیرند. این مجله به دلیل پوشش موضوعات اجتماعی و سیاسی نیز شناخته می شود و تریبون بسیاری از صداهای مهم و ضروری است.

جمع بندی

ووگ یک مجله قدرتمند و تاثیرگذار است که صنعت مد را برای بیش از یک قرن شکل داده است. این منبع الهام برای میلیون‌ ها نفر در سراسر جهان است و مطمئناً برای سال‌ های آینده همچنان یک نیروی اصلی در دنیای مد خواهد بود.

برای دریافت راهنمایی های بیشتر و دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان می توانید همین حالا به ما پیام دهید یا از طریق راه های ارتباطی با ما تماس داشته باشید. میم استایل تمام تلاش خود را می کند تا شما بهترین باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
پروپوزال

دانلود پروپوزال میم استایل

لطفا جهت دانلود پروپوزال، مشخصات خود را در فرم زیر وارد کنید.